Sortiment

Jen parkety z masivu !


Největšími přednostmi našich parket je návrat ke kvalitě vyrobené z přírodního materiálu. Hladká plocha, nenáročná na údržbu, je také jednoduchou, ale velice účinnou ochranou proti různým alergiím a nemocem přenášených roztoči.
Také ekonomické hledisko masivních lamel použitých na těchto parketách není nezajímavé. Zatímco většinu podlahových krytin je nutno po opotřebení vyhodit, naše parkety lze až 5krát renovovat (přebrousit a nalakovat). Zodpovědný výběr dřeva, precizní zpracování, technologie výroby a odborné položení dávají našemu výrobku životnost 30 let. Podmínkou je pouze dodržení jednoduché údržby a včasná odborná renovace.
Výhodou je i systém položení této plovoucí podlahy, která není pevně spojena s podkladem. Jednotlivé dílce jsou mezi sebou slepeny, takže dilatační změny způsobené vlhkostí nebo teplotním rozdílem se projevují v celé ploše, podlaha se netrhá, nepraská a zůstává po celou dobu stále stejná. Oproti laminátu je naše parketa méně hlučná, má větší stabilitu zvedání hran (u laminátu neopravitelných) vlivem dilatace a je teplejší. V neposlední řadě jsou tyto parkety i originálním a z estetického hlediska i velice pěkným řešením Vaší podlahy.
Tyto parkety se mohou také přímo lepit k podkladu ( podlaha, beton ) a proto je lze použít i na podlahové vytápění, je však nutné zvolit vhodné dřeviny ( dub, merbau, doussie... )
obr1.jpg
Konstrukce mozaikových parket:

a) povrchová úprava parketovým olejem nebo lakem

b) masivní nášlapná lamela o síle 4,5,8 mm umožňuje několikanásobnou
renovaci a dává výrobku životnost 30 let;

c) 10, 12, 15 mm překližka odolná změnám teploty a vlhkosti;
park1.jpg
Sortiment:

SELECT - přirozené barevné rozdíly bez běle a jádra, zdravé suky do 5 mm.
NATUR - barevně rozdílnější, běl a jádro max. do 10% plochy, zdravé suky do 10 mm.
RUSTIC - barevně rozdílný, výskyt běle jádra a zdravých suků

Dodavatelsko obchodní údaje:
Objednávka osobně nebo písemně, dodací lhůta - dle dohody, platba při odběru, balení v kartonu po 14 ks = 2,12m2. Skladovat v prostorech s vlhkostí vzduchu 40 - 60 %, při teplotách cca 20°C a pokládat na suchý povrch !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one